KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9758116
nr 975 8116
Etsning
Christian Due, 57/260, Stockholm, signerad 1962, motivet: 29x29
Kondition: skadat glas
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 18:49:19
24/8 18:43:32
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv